Skontaktuj się z nami
Nick Chou

Numer telefonu : 13564871506

WhatsApp : +8613564871506

Dark Chinese Tea Ltd.

Ciemna chińska herbata

  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
  • Dark Chinese Tea Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 5000000-10000000 Rok założenia
pc Export 50% - 60%
Wprowadzenie


Nasza firma znajduje się w Anhua City, prowincja Hunan, Chiny. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wszystkich rodzajów herbaty naturalnej.

Główne produkty to różne ciemne herbaty, herbata Fuzhuan, czarna herbata, zielona herbata. Produkty są eksportowane do Singapuru, Malezji,

Ameryka, Afryka, Europa i region Bliskiego Wschodu, z rocznym wolumenem eksportu wynoszącym ponad 75%

ciągłe zaangażowanie w transformację technologiczną, modernizację sprzętu, poprawę zdolności działania automatyki,

dalsze zwiększanie mocy produkcyjnych i tworzenie lepszych korzyści ekonomicznych i społecznych.

Herbaciarnia znajduje się w hrabstwie Anhua w prowincji Hunan, ze średnią wysokością 800 metrów. To jest daleko od tłumów i miast. Nie ma zanieczyszczeń przemysłowych i jest dziką krainą herbaty liściastej Yuntai. Qianqiujie Tea Industry opiera się na 3000 mu organicznej organicznej herbaty dworskiej, aby wprowadzić wiodący w branży sprzęt do produkcji herbaty. Poprzez ciągłe doskonalenie tradycyjnych technik produkcji herbaty, dokonano standaryzacji i produkcji wysokiej jakości zielonej herbaty, czarnej herbaty i czarnej herbaty Anhua na dużą skalę. .

Historia
Historia ciemnej herbaty

Najwcześniejsza ciemna herbata Hunan została wyprodukowana przez hrabstwo Anhua w prowincji Hunan. Anhua ma zwyczaj przetwarzania wędzonej herbaty. Liście herbaty są wypalane w wysokiej temperaturze, a kolor staje się ciemny i brązowy, więc nazywa się to „ciemną herbatą”.

W 1524 r., Przez trzy lata Ming jiajin, Ming Kingswood Chen Jiang powiedział w dokumencie: „Herbata handlowa jest niskiej jakości i fałszywa, potrzebna jest ciemna herbata”, w tym czasie ciemna herbata Anhua wzrosła w całym kraju.

Od samego początku firma wyznaczyła sobie cel, jakim jest ochrona środowiska, zielona ekologia i zdrowa herbata organiczna, i ciężko pracuje. W 2008 roku firma przeniosła się do nowej bazy w ogrodzie herbacianym poprzez przeniesienie gruntu. Obecnie istnieje 3280 mu własnych baz ogrodniczych, w tym sześć ekologicznych baz ogrodniczych, takich jak Xiangxiangwan, Dongtaoling, Radish Slope, Qixiandong i Shimadong. Produkowane produkty organiczne obejmują zieloną herbatę, czarną herbatę i czarną herbatę.
W czerwcu 2016 r., Po trzech latach konwersji, firma pomyślnie przeszła certyfikację produktów ekologicznych, w tym glebę, świeże liście, powietrze, wodę, produkty gotowe (zielona herbata, czarna herbata, czarna herbata, trzy kategorie) wszystkie certyfikaty organiczne przeszły został pierwszym przedsiębiorstwem certyfikującym produkty ekologiczne w Anhua Black Tea Industry.

Usługa
Możemy dostosować pakiet OEM, proszę zaoferować swój projekt, logo, informacje pokazane na etykiecie.

Produkujemy i sprzedajemy głównie zieloną herbatę, czarną herbatę, ciemną herbatę i inne znane herbaty

Nasz ogród herbaciany znajduje się u podnóża góry Yuntai, miasta Malu, głównego obszaru parku Xuefeng Lake Wetland Park, 30 stopni szerokości geograficznej północnej. W odległości 50 kilometrów góra jest wysoka i gęsta, strumień jest siatką, opady są obfite, ziemia jest żyzna, a wartość PH umiarkowana. Oto nazwa jakości. Pochodzenie herbaty
W ciągu ostatnich 20 lat firma zawsze koncentrowała się na zielonych, zdrowych i ekologicznych produktach do herbaty. Dzięki duchowi kunsztu i niemal paranoicznemu naciskowi na jakość, stała się pierwszą firmą certyfikującą produkty ekologiczne w branży czarnej herbaty Anhua. To ważny kamień milowy w rozwoju firmy. .
Pierwsza firma certyfikująca produkty ekologiczne Anhua Black Tea

W marcu ogród herbaciany zaczął zbierać pierwszy sezon noworocznych pączków herbaty. Drzewa herbaciane w górach i na równinach są świeże i wilgotne, dostępne są także zielone urządzenia przeciwdziałające kontroli, takie jak słoneczne lampy owadobójcze i lepkie deski przeciw owadom, wskazujące tożsamość organicznej bazy herbaty.

Nasz zespół
Nasze produkty są szeroko sprzedawane na całym świecie.

Mamy kompletny i również dobry zespół doświadczeniowy.

Od działów sprzedaży do działu produkcji, a następnie działów dostaw - każdy dział jest blisko siebie.

Następnie zgodnie z każdym zamówieniem, a Twoja sprzedaż będzie następować od początku do końca.

Więc zdecydowanie możesz być zrelaksowany z całym postępem. Wszelkie pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.