Herbata chińska Tie Guan Yin, herbata Fujian Oolong o delikatnym zapachu

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: CE ISO
Minimalne zamówienie: 100g
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: Torba Kraft
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, L / C, Paypal
Możliwość Supply: 2000 kg
typu: Tie Guan Yin Oolong Tea / Tieguanyin Oolong Tea Funkcja: utrata masy ciała, usuwanie tłuszczu
rozmiar: 100 g / worek Miejsce pochodzenia: Fujian, Chiny
Aromat: średnio mocny zapach orchidei styl: Ciasno zwinięte ciemnozielone zielone liście
High Light:

naturalna zielona herbata

,

duża czerwona szata oolong

Tie Guanyin to najwyższej jakości chińska herbata oolong powiązana z Anxi w prowincji Fujian. Krawat Guanyin produkowany w różnych obszarach Anxi ma różne cechy. Liście herbaty są kręcone, prawie kuliste. Kolor jest ciemnobrązowo-zielony. Po zaparzeniu płyn dobrej Tieguanyin powinien mieć piękny bursztynowy kolor, a gorsza herbata daje ciemnobrązowy kolor. Mówiąc o smaku, Tieguanyin jest prawdopodobnie najbardziej naturalnie aromatyczną chińską herbatą. Ma przenikliwy kwiatowy zapach, ale dobrze zrównoważony lekko gorzkim smakiem, który zmienia się w słodki posmak.

Herbata chińska Tie Guan Yin, herbata Fujian Oolong o delikatnym zapachu

Styl Ciasno zwinięte ciemnozielone zielone liście.

Aromat o średnio silnym zapachu orchidei

Alkohol Żółtawo zielony

Parzenie Parzyć do 8/9 naparów w 90 ° C

Rozmiar

100 g / worek

Ocena produktu ★★★★★

Migawka użytkownika

Wypróbowaliśmy wiele herbat oolong i ta jest najlepsza. ma złożoność, dzięki czemu jest naszym ulubionym. Jest nieco kwiatowy i bardzo gładki. Niezbyt mocny smak oolong / sfermentowany - znowu to jest to, co wolimy.

Opis

Herbata Oolong to tradycyjna chińska herbata (Camellia sinensis) wytwarzana w unikalnym procesie, w tym więdnięciu w silnym słońcu i utlenianiu przed zwijaniem i skręcaniem. Większość herbat oolong, szczególnie tych o dobrej jakości, zawiera unikalne odmiany roślin herbacianych, które są stosowane wyłącznie do określonych odmian. Stopień utlenienia może wynosić od 8% do 85%, w zależności od odmiany i stylu produkcji. Oolong jest szczególnie popularny wśród koneserów herbaty z południowych Chin i chińskich emigrantów za granicą.

Powszechnie stosowana ceremonialna metoda maczania oolongów w Chinach nazywa się gongfucha. W tej metodzie stosuje się małe naczynie z rozmiękczaniem, takie jak czajniczek z gaiwan lub gliny Yixing, z większą ilością herbaty niż zwykle na zużytą ilość wody. Wykonuje się wiele krótkich skoków od 20 sekund do 1 minuty; herbata jest często podawana w kubkach smakowych o pojemności jednej lub dwóch uncji.

Jak zaparzyć herbatę - na jedną łyżeczkę

Rodzaj herbaty

Temp

woda

Stromy / infuzja

min

Zielona herbata

85 ℃

300 ml

45 sekund - 1 min

Czarna herbata

90–95 ℃

200 ml

1.5

Herbata oolong

90 ℃

200 ml

2)

Herbata Puerh

98 ℃

200 ml

1.5

Biała herbata

80 ℃

250 ml

4

Herbata ziołowa

98 ℃

300 ml

5

Zapachowa herbata

85 ℃

300 ml

2)

Jeśli pożądany jest mocniejszy smak, dodaj więcej herbaty, a nie czasu. Podświetlone herbaty będą gorzkie, jeśli będą podawane dłużej niż sugerowany czas.

Jeśli parzysz 2 lub więcej herbat razem, postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi herbaty o najkrótszym czasie i najniższej temperaturze.

Tea & Better skupia się głównie na małych sklepach z herbatą i entuzjastycznych miłośnikach herbaty na całym świecie, którzy wybierają różne herbaty, w tym zieloną herbatę, czarną herbatę, herbatę Oolong, herbatę Puerh, białą herbatę, herbatę ziołową i herbatę zapachową oraz pakują w małe torebki, które zapewniają klientom bardziej elastyczny wybór, aby wybrać różne herbaty w niewielkiej ilości.

MOQ: 100USD

Czas dostawy: 10-15 dni

Szczegóły kontaktu
nick

WhatsApp : +8613564871506