Big Red Robe Tea Organiczna herbata Oolong / Loose Leaf Oolong Tea

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: CE ISO
Minimalne zamówienie: 10 kg
Cena: ask for details
Szczegóły pakowania: zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: w ciągu 5 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union lub Paypal
Możliwość Supply: 1000 kg
High Light:

luźna herbata oolong z liści

,

duża czerwona szata oolong

Big Red Robe Tea Organiczna herbata Oolong / Loose Leaf Oolong Tea

Herbata Da Hong Pao jest jedną z najbardziej znanych herbat chińskich oolong i jest wymieniona jako jedna z dziesięciu najlepszych herbat chińskich. Pochodzi z dzikich rzadkich roślin herbaty, które znaleziono na klifie góry Wuyi. Jest tak wiele mitycznych historii o herbacie Da Hong Pao. Legenda głosi, że cesarz przykrył krzaki czerwonymi szatami, których liście wyleczyły chorobę jego matki. W literaturze nazwa herbaty może być przetłumaczona jako: herbata Big Red Robe. „Duży” oznacza w języku chińskim „da”, „czerwony” w chińskim oznacza „Hong”, „szata” w chińskim oznacza „Pao”.

Ten Da Hong Pao pochodzi z obszarów Zheng Yan w górach Wuyishan, która słynie z uroczego i zachwycającego mocnego zapachu i smaku herbaty skalnej. Ma ciemnoczerwone liście, zwinięte i ręcznie skręcone ręcznie, z fioletowo-czerwonym paskiem i żyłą. Niesamowicie aromatyczna herbata z łodyg herbacianych roślin wśród skał w górach Wuyi. Ta słynna herbata znana jest z mocnego zapachu słodko-osmantusowego, gładkiego, ale jednocześnie łagodnego posmaku, i może wytrzymać parzenie 7-8 razy, z dostarczeniem złotożółtego płynu. Najrzadsza herbata na świecie!

Sprzedaż hurtowa herbaty - często zadawane pytania

Ile dni zajmie przed wysyłką po potwierdzeniu płatności?
Ogólnie rzecz biorąc, wysłanie twojego zamówienia po dokonaniu płatności potrwa pięć dni roboczych, a jeśli wystąpi gwałtowny wzrost liczby zamówień lub wydarzy się coś nieoczekiwanego, może to potrwać dłużej. W każdym razie będziemy Cię informować o tym.

Jakie metody płatności akceptujesz?
Teraz akceptujemy trzy metody płatności:
1) Western Union;
2) T / T na nasze konto bankowe;
3) PAYPAL.
Uwaga: przy wyborze płatności PAYPAL może zostać naliczona dodatkowa opłata w wysokości 4%.


Szczegóły kontaktu
nick

WhatsApp : +8613564871506