Zdrowe spalanie tłuszczu Zielona herbata w proszku Matcha z przetwarzaniem na parze

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: CE ISO
Minimalne zamówienie: 10 kg
Cena: USD20/KG
Szczegóły pakowania: 5 uncji / torba, 100 torebek / karton
Czas dostawy: według ilości zamówienia
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 kg / dzień
siatka: poniżej 2000mesh Organiczny: 100% ekologiczne
Formularz: Proszek Wygląd: zielony drobny proszek
Okres ważności: 24 miesiące Kolor: Zielony
aplikacji: jedzenie, picie, maska teast: fajnie, mam złoto w USA
High Light:

japonia matcha zielona herbata w proszku

,

japońska matcha zielona herbata w proszku


Typ Matcha i rodzaj przetwarzania na parze organiczne dopasowanie z rozsądną ceną fabryczną

MATCHA I OPTYMALNE ZDROWIE

Rakowiec, spalacz tłuszczu i wiele więcej, matcha pozostawia inne zielone herbaty daleko w tyle

Każdego dnia niezliczona ilość ludzi wyrzuca cenne przeciwutleniacze i minerały. Choć wydaje się to niewyobrażalne, tak właśnie dzieje się, gdy zaparza się filiżankę zielonej herbaty, ponieważ woda może wydobyć tylko część korzyści z zielonej herbaty. Większość pozostaje niewykorzystana, uwięziona w liściach herbaty. W rzeczywistości jedynym sposobem, aby naprawdę wykorzystać pełen potencjał zielonej herbaty, jest zjedzenie całego liścia. Ale to nie znaczy, że musisz zacząć jeść liście herbaty. Najprostszym rozwiązaniem jest po prostu delektowanie się miską matcha. Ponieważ matcha to proste, kamienne liście herbaty, matcha dostarcza ci zielonej herbaty potężny arsenał witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i aminokwasów w sposób, jakiego nie jest w stanie zapewnić żadna inna zielona herbata. W rzeczywistości, aby nawet zacząć dopasowywać moc zawartą w jednej porcji matchy, musisz wypić co najmniej dziesięć filiżanek parzonej zielonej herbaty. Jeśli chodzi o pomoc w osiągnięciu i utrzymaniu optymalnego zdrowia, matcha nie ma sobie równych.

Catechin EGCg: Matchas Niesamowity przeciwutleniacz zwalczający raka

Co więcej, matcha zawiera także unikalną, silną klasę przeciwutleniaczy zwaną katechinami, których nie ma w innych produktach spożywczych. W szczególności katechina EGCg (galusan epigalokatechiny) zapewnia silne właściwości przeciwnowotworowe. Co najważniejsze, EGCg i inne katechiny przeciwdziałają wpływowi wolnych rodników, takich jak zanieczyszczenia, promienie UV, promieniowanie i chemikalia, które mogą prowadzić do uszkodzenia komórek i DNA. Ponieważ ponad 60% katechin w matchach jest w rzeczywistości EGCg, codzienny reżim matcha może pomóc przywrócić i zachować integralne ciało i równowagę.

Bez wysiłku: unikalny aminokwas L-teanina

Ponad tysiąc lat temu matcha przybyła do Japonii jako pomoc w praktyce medytacyjnej. Podczas długich godzin siedzenia mnisi pili matchę, aby zachować czujność i spokój. Współczesna nauka potwierdziła niedawno lekcje wielowiekowej tradycji. Matcha jest bogata w L-teaninę, rzadki aminokwas, który faktycznie wpływa na stan relaksu i dobrego samopoczucia poprzez działanie na funkcjonujące mózgi. Podczas gdy stres może wzbudzać fale beta podekscytowane, bardziej wzburzony stan L-teanina wytwarza fale alfa, które prowadzą do stanu rozluźnionej czujności. I chociaż L-teanina jest powszechna we wszystkich herbatach, matcha może zawierać do pięciu razy więcej tego aminokwasu niż zwykłe herbaty czarne i zielone. Jako dodatkową korzyść, L-teanina może pomóc w zapamiętywaniu, uczeniu się i zdolnościach, jednocześnie hamując wszelkie możliwe skutki uboczne kofeiny, naturalnego składnika zielonej herbaty. Dlatego miska matcha promuje koncentrację i przejrzystość umysłu bez energii nerwowej występującej w kawie. Wypróbuj matchę jako pick-me-up na popołudnie lub kiedy potrzebujesz dodatkowego skupienia.

Zwiększacz energii

Jedną z najbardziej nieoczekiwanych korzyści dla osób pijących matcha jest zwiększenie energii w ciągu dnia. W jednym badaniu naukowcy sądzili, że pochodzi on z kofeiny w matcha, ale odkryli, że tak naprawdę była to kombinacja naturalnych właściwości matchas. W szczególności ostatnie badanie wykazało, że matcha poprawiła nawet wytrzymałość fizyczną o 24%. Nawet jeśli nie masz do czynienia z wyczerpującym treningiem, matcha może pomóc ci w codziennym maratonie, niezależnie od tego, czy jest to projekt zaplanowany na następny dzień, czy poprowadzenie dzieci ze szkoły na trening piłkarski.

Spalacz kalorii

Już prawie bezkaloryczna matcha jest doskonałym dodatkiem do programu odchudzania, rozwiązując problem z obu stron. Zwiększa metabolizm i spala tłuszcz. Jedno z ostatnich badań sugerowało nawet, że matcha może pomóc spalić kalorie czterokrotnie. Jednocześnie matcha nie obciąża organizmu. Nie podnosi ciśnienia krwi ani częstości akcji serca, dzięki czemu jest bezpieczną alternatywą dla wątpliwych szybkich poprawek lub środków farmaceutycznych z efektami ubocznymi.

Detox Deluxe

Zielony jest naprawdę kolorem zdrowia. Matcha pomaga bezpiecznie oczyścić i oczyścić ciało ze szkodliwych elementów. Chlorofil, który nadaje zielonej herbacie i innym roślinom ich charakterystyczny zielony kolor, jest również silnym detoksyfikatorem, pomagając wyeliminować zarówno chemikalia, jak i metale ciężkie z organizmu. A ponieważ matcha jest starannie uprawiana w cieniu, jest znacznie bogatsza w chlorofil niż inne zielone herbaty, co czyni ją doskonałą codzienną detoksykacją.

Szczegóły kontaktu
nick

WhatsApp : +8613564871506