O smaku surowej chińskiej herbaty puer, najwyższej jakości chińskiej herbaty odchudzającej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: CE ISO
Minimalne zamówienie: 100g
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, L / C, Paypal
Możliwość Supply: 1000szt
typu: Pu Erh Tea / Puerh Tea / Pu'er Tea / Puer Tea Funkcja: Utrata masy ciała
rozmiar: 357g Gatunek: Najwyższa ocena
High Light:

dzika herbata pu erh

,

pu erh herbata cegła

Herbata Pu-erh (znana również jako „puer”, „pu'er”) to pół-rzadki rodzaj herbaty wytwarzany w chińskim Yunnan. Na Zachodzie herbata pu-erh znana jest ze swoich korzyści zdrowotnych.

Sheng pu-erh jest wytwarzany z minimalnie przetworzonych liści drzewa herbacianego Yunnan o dużych liściach, a następnie ostrożnie dojrzewa w nadzorowanych warunkach przed spożyciem. Ten styl pu-erh często starzeje się przez 15 lub 20 lat i można go starzeć o wiele dłużej, aby uzyskać głębszy, bogatszy, duszniejszy, bardziej złożony smak.

Aromatyczne Surowe Ciasto Herbaciane Pu Erh, Najwyższej klasy Chińska Herbata Puer Herbata Wyszczuplająca

Jak zrobić pu jej herbatę

Polecam używać wody o temperaturze około 95 ℃ i moczyć przez 15 do 30 sekund (jeśli używasz czajnika Yixing lub gaiwan) lub trzy do pięciu minut (jeśli używasz zachodniego herbaty). Lub w pełni wrząca woda dla silniejszego smaku.

Migawka użytkownika

Zostałem wprowadzony do tej herbaty przez przypadek i zobaczyłem, jak ładnie zareagowało na nią moje ciało. Ta herbata smakuje bardzo dobrze i ma wiele zalet!

Opis:

Herbata Pu-erh lub Pu'er to odmiana sfermentowanej ciemnej herbaty produkowanej w chińskiej prowincji Yunnan. Fermentacja to styl produkcji herbaty, w którym liście herbaty poddawane są fermentacji mikrobiologicznej i utlenianiu po ich wysuszeniu i zrolowaniu. Ten proces jest chińską specjalnością i wytwarza herbatę znaną jako Hei Cha, powszechnie tłumaczoną jako ciemna herbata. Najbardziej znaną odmianą tej kategorii herbat jest Pu-erh z prowincji Yunnan, nazwany na cześć punktu handlowego ciemnej herbaty podczas cesarskich Chin.

Herbata Pu'er może ogólnie poprawić smak z upływem czasu (z powodu naturalnego wtórnego utleniania i fermentacji). Herbaty, które można precyzyjnie dojrzeć, to zazwyczaj:

1. Wykonane z wysokiej jakości materiału

2. Umiejętnie przetworzone

3. Przechowywane prawidłowo przez lata

Jak zaparzyć herbatę - na jedną łyżeczkę

Rodzaj herbaty

Temp

woda

Stromy / infuzja

min

Zielona herbata

85 ℃

300 ml

45 sekund - 1 min

Czarna herbata

90–95 ℃

200 ml

1.5

Herbata oolong

90 ℃

200 ml

2)

Herbata Puerh

98 ℃

200 ml

1.5

Biała herbata

80 ℃

250 ml

4

Herbata ziołowa

98 ℃

300 ml

5

Zapachowa herbata

85 ℃

300 ml

2)

Jeśli pożądany jest mocniejszy smak, dodaj więcej herbaty, a nie czasu. Podświetlone herbaty będą gorzkie, jeśli będą podawane dłużej niż sugerowany czas.

Jeśli parzysz 2 lub więcej herbat razem, postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi herbaty o najkrótszym czasie i najniższej temperaturze.

Tea & Better skupia się głównie na małych sklepach z herbatą i entuzjastycznych miłośnikach herbaty na całym świecie, którzy wybierają różne herbaty, w tym zieloną herbatę, czarną herbatę, herbatę Oolong, herbatę Puerh, białą herbatę, herbatę ziołową i herbatę zapachową oraz pakują w małe torebki, które zapewniają klientom bardziej elastyczny wybór, aby wybrać różne herbaty w niewielkiej ilości.

MOQ: 100USD

Czas dostawy: 10-15 dni

Szczegóły kontaktu
nick

WhatsApp : +8613564871506