Aromatyczna Surowa Herbata Pu Erh Ciasto Herbata Sheng Puerh Z Yunnan, klasa AAA

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Orzecznictwo: CE ISO
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: contact us
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 10 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, L / C, Paypal
Możliwość Supply: 1000szt
typu: Pu Erh Tea / Puerh Tea / Pu'er Tea / Puer Tea Funkcja: Utrata masy ciała
rozmiar: 357g Miejsce pochodzenia: Yunnan, Chiny
Gatunek: Klasa AAA Rok: 2013
High Light:

pu erh herbaciana cegła

,

dojrzała pu erh herbata

Herbata Pu-erh (znana również jako „puer”, „pu'er”) to pół-rzadki rodzaj herbaty wytwarzany w chińskim Yunnan. Na Zachodzie herbata pu-erh znana jest ze swoich korzyści zdrowotnych.

Sheng pu-erh jest wytwarzany z minimalnie przetworzonych liści drzewa herbacianego Yunnan o dużych liściach, a następnie ostrożnie dojrzewa w nadzorowanych warunkach przed spożyciem. Ten styl pu-erh często starzeje się przez 15 lub 20 lat i można go starzeć o wiele dłużej, aby uzyskać głębszy, bogatszy, duszniejszy, bardziej złożony smak.

Aromatyczna Surowa Herbata Pu Erh Ciasto Herbata Sheng Puerh Z Yunnan, klasa AAA

Jak zrobić pu jej herbatę

Polecam używać wody o temperaturze około 95 ℃ i moczyć przez 15 do 30 sekund (jeśli używasz czajnika Yixing lub gaiwan) lub trzy do pięciu minut (jeśli używasz zachodniego herbaty). Lub w pełni wrząca woda dla silniejszego smaku.

Migawka użytkownika

Ciasto herbaciane trwa długo i nie zajmuje dużo czasu. Jest to gładka herbata i orzeźwiająca. Na pewno kupię więcej od Tea & Better.

Opis:

Herbata Pu-erh lub Pu'er to odmiana sfermentowanej ciemnej herbaty produkowanej w chińskiej prowincji Yunnan. Fermentacja to styl produkcji herbaty, w którym liście herbaty poddawane są fermentacji mikrobiologicznej i utlenianiu po ich wysuszeniu i zrolowaniu. Ten proces jest chińską specjalnością i wytwarza herbatę znaną jako Hei Cha, powszechnie tłumaczoną jako ciemna herbata. Najbardziej znaną odmianą tej kategorii herbat jest Pu-erh z prowincji Yunnan, nazwany na cześć punktu handlowego ciemnej herbaty podczas cesarskich Chin.

Herbata Pu'er może z czasem poprawić smak (z powodu naturalnego wtórnego utleniania i fermentacji). Herbaty, które można precyzyjnie dojrzeć, to zazwyczaj:

1. Wykonane z wysokiej jakości materiału

2. Umiejętnie przetworzone

3. Przechowywane prawidłowo przez lata

Jak zaparzyć herbatę - na jedną łyżeczkę

Rodzaj herbaty

Temp

woda

Stromy / infuzja

min

Zielona herbata

85 ℃

300 ml

45 sekund - 1 min

Czarna herbata

90–95 ℃

200 ml

1.5

Herbata oolong

90 ℃

200 ml

2)

Herbata Puerh

98 ℃

200 ml

1.5

Biała herbata

80 ℃

250 ml

4

Herbata ziołowa

98 ℃

300 ml

5

Zapachowa herbata

85 ℃

300 ml

2)

Jeśli pożądany jest mocniejszy smak, dodaj więcej herbaty, a nie czasu. Podświetlone herbaty będą gorzkie, jeśli będą podawane dłużej niż sugerowany czas.

Jeśli parzysz 2 lub więcej herbat razem, postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi herbaty o najkrótszym czasie i najniższej temperaturze.

Tea & Better skupia się głównie na małych sklepach z herbatą i entuzjastycznych miłośnikach herbaty na całym świecie, którzy wybierają różne herbaty, w tym zieloną herbatę, czarną herbatę, herbatę Oolong, herbatę Puerh, białą herbatę, herbatę ziołową i herbatę zapachową oraz pakują w małe torebki, które zapewniają klientom bardziej elastyczny wybór, aby wybrać różne herbaty w niewielkiej ilości.

MOQ: 100USD

Czas dostawy: 10-15 dni

Szczegóły kontaktu
nick

WhatsApp : +8613564871506